EKİBİMİZ

BERAT KAYA
BERAT KAYA
Sİ-FU

01 Ocak 1987 yılında Konya’da doğdu. 2001 yılının şubat ayında Almanya’daki ailesinin yanına yerleşti. Kendine göre bir savunma sanatı arayışı içindeyken eski sporcu olan abileri Metin ve Salih Kaya tavsiyesi ve deneyimi ile TA Wingtsun savunma sanatı eğitimini Almanya’nın Hannover kentinde almaya başladı. İlk etapta Dai Sifu Turan Ataseven’in kardeşi Sifu Tevfik Ataseven ile grup derslerine başladı. Aynı zaman da diğer grup derslerine de dahil oldu. TA Wingtsun’a olan sevgisi gün geçtikçe arttı. 3. öğrenci derecesindeyken Dai Sifu Turan Ataseven ‘in özel öğrencisi olma fırsatını yakaladı. 

ABDULLAH TOPÇU
ABDULLAH TOPÇU
Si-Hing

03.01.1996 yılında Konyada doğdu 13 yaşına geldiğinde Sİ-FU Berat KAYA ile tanışarak TA WingTsun yapmaya başlayan Sihing Abdullah ilk başlarda hobi amaçlı yapmaya başladığı TA WingTsun'u Sİ-FU sununda desteği ile meslek haline getirmiştir.Şuan halen Sİ-FU Berat KAYA'nın yanında aktif olarak grup ve özel dersler vermektedir.

VOLKAN KARABARK
VOLKAN KARABARK
Dai Si-Hing

1978 yılında İstanbul'da doğdu 7 yaşında ailesi ile birlikte Konya'ya yerleşti.Küçük yaşlarda başta box ve kickbox olmak üzere yüksek seviyelere geldi. 2008 yılında Almanya'dan gelen Sifu Berat KAYA ile tanışıp TA WingTsun savunma sanatını öğrenme şansı buldu. Artık aradağı şeyi bulduğuna karar verip halen Sigung Turan Ataseven ve Sifusu Berat Kaya'dan özel eğitim alıp TA WingTsun Türkiye'de Dai Sihing olarak görev almaktadır.

ÖZKAN GÖKAY
ÖZKAN GÖKAY
Si-Hing

19 Nisan 1991 yılında Almanya’da doğdu. 3 yaşındayken ailesi Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Üniversite mezunu olan Sihing Özkan önceleri dövüş sporuna ilgisi yoktu. Büyük kuzeninin Almanya’da WingTsun yapması ilgisini çekti. Hemen arayış içerisine girdi. Si-Fu Berat Kaya ile tanıştıktan sonra eğitimlere başladı. Sürekli kendine hedefler koydu. Hedeflerin başında antrenör olmak vardı. Daha 1.seviyedeyken Si-Fu Berat Kaya’nın özel öğrencisi olma fırsatını yakaladı. Si-Fu’sunun ilk asistanlarından olan Sihing Özkan babasından kalan aile işini bırakıp profesyonel olarak bu işe yöneldi. Halen Si-Fu Berat Kaya'nın yanında grup ve özel eğitimlerine devam etmekte, aynı zamanda da birçok gruba ders vermektedir.

AYŞEGÜL TAŞKIN
AYŞEGÜL TAŞKIN
Si-Ji

15 Temmuz 1999 yılında Konya'da doğdu. Küçük yaşlarda farklı spor dallarıyla uğraştı. Bir bayan olarak karşılaşabileceği tehlikelere karşı spor arayışı içerisinde olan Si-Ji Ayşegül spor eğitmeni olan abisi ve dayısının tavsiyesi üzerine 13 yaşında TA WingTsun ile tanıştı. İlk etapta grup derslerine dahil oldu. Aynı zamanda Si-Fu Berat Kaya ile özel derslere başladı.Şu an Si-Fu Berat Kaya'nın özel öğrencisi olarak derslerine devam etmektedir.